مجتمع چاپ سرمدی از سال 1384 با یک دستگاه ماشین چاپ چهار رنگ اسپیدمستر 74 هایدلبرگ و یک دستگاه برش دیجیتال پلار  EM92 فعالیت خود را در محل فعلی آغاز نمود. با وجود دشواری های موجود در راه فعالیت های تولیدی و سرمایه بالای مورد نیاز، از ابتدای فعالیت، کیفیت بالای خدمات و جلب اعتماد و رضایت مشتریان سرلوحه کار و اخلاق مثبت کاری میان پرسنل و مدیریت خطی مشی این مجموعه قرار گرفت. در سال 1385 ماشین چاپ دوم این مجموعه، یک دستگاه دو رنگ رولند 200 به سایت چاپخانه اضافه شده و حجم قابل توجهی از خدمات چاپی علی الخصوص چاپ سررسید و اوراق اداری میسر گردید.
ادامه فعالیت مداوم و رشد کمی و کیفی خدمات چاپ سرمدی موجب افزایش نیاز به مجموعه صحافی منظم و کارآمدی در کنار سایت چاپخانه گردید. از این رو صحافی مجتمع چاپ سرمدی در سال 1389 در محل کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج به بهره برداری رسید. از تجهیزات این مجموعه می توان به دو دستگاه خط کامل چسب گرم 12 خانه ترتیب با 9 و 5 گیره چسب با سه طرف بر، خط کامل مجله دوزی (مفتول لوپ و ساده) 6 خانه ، سایت کامل جلد سازی، خط کامل پانچ و فنر، سه دستگاه ورق تا کنی آپارات افستی سه ورق اشتال، دستگاه مفتول دوز تک دماغه، دستگاه فرم دوزی، دستگاه برش پلار 115 و دستگاه شیرینک، وکیوم و تسمه کش اشاره نمود. از ویژگی های این مجموعه نظم کاری و برنامه ریزی دقیق تولید، بهره گیری از نیروی متخصص و متعهد صحاف و مدیریت مجرب و متعهد به کیفیت قابل ذکر است.
نصب و راه اندازی دومین ماشین چاپ چهاررنگ اسپیدمستر 74 هایدلبرگ، سرآغازی نو در حرکت چند سالۀ این مجموعه به سمت جلب رضایت مشتریان و ورود به بازارهای جدید بوده است، به گونه ای که تعداد مشتریان ثابت این مجموعه از تعداد 30 در بدو افتتاح به 250 مشتری ارتقاء یافته است. سایت طراحی گرافیک و لیتوگرافی دیجیتال سرمدی در سال 1391 گشایش یافت. لیتوگرافی دیجیتال مجتمع در مجاورت سایت چاپخانه امکان تهیه سریع و به موقع پلیت مورد نیاز بخش چاپ را فراهم نموده است. به گونه ای که به جرأت می توان گفت مجتمع چاپ سرمدی به یکی از سریع ترین و دقیق ترین مجموعه های چاپی کشور مبدل گردیده است.
التزام مجتمع چاپ سرمدی به انجام دقیق، سریع و بسیار با کیفیت سفارشات محوله موجب انتخاب این مجموعه به عنوان برگزیده یازدهمین دوره مسابقات صنعت چاپ کشور در روز گرامیداشت دویست سال صنعت چاپ ایران و اخذ تقدیرنامه از دست مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جاری گردید. این افتخار برای مجموعه جوان، پرسنل کوشا و متعهد و مدیریت خلاق مجتمع چاپ سرمدی موجب حرکت مصمم تر به سوی اهداف پیش رو و آمادگی برای ارائه خدمات آتی مطلوب تر به ملت بزرگ ایران گشته است...
بی صبرانه منتظر دیدار شما هستیم...